پویا چوب سورین

درباره ما

لوگو پویا چوب سورین

درباره مبلمان اداری پویاچوب سورین

بهتر و بهتر خواهیم شد
درباره ما

ما مبلمان محل کار شما را طراحی میکنیم

خلاقیت و سادگی

مبلمان اداری پویا چوب سورین، با بیش از ۱۸ سال سابقه فالیت در زمینه تولید و عرضه انواع مبلمان اداری و همچنین ملزومات اداری در سطح کشوربه یکی از قطب های عرضه مبلمان اداری تبدیل شده است، این مجموعه با همکاری ۵ کارگاه تولیدی و با بهره گیری از توان و تخصص بیش از ۲۰۰ نیروی متخصص و مجرب دربخش های مختلف تولید مبلمان اداری، فروش مبلمان اداری، توزیع مبلمان اداری و سایر بخش های مرتبط با طراحی و تهیه مبلمان اداری در سطح کشور فعال می باشد.

با افتخار اعلام می کنیم که امروز در عرصه ارائه خدمات و محصولات مبلمان اداری، بیش از ۱۰۰۰ مشتری راضی داریم و آماده ارائه انواع خدمات ومحصولات مربوط به مبلمان اداری به شرکت ها، سازمان های دولتی و خصوصی، نهادها و حتی افراد در سراسر کشور هستیم.

لوازم اداری و دکوراسیون محل کار خود را به ما بسپارید…

تیم ما

تیم ما شامل سه بخش تولید، فروش و توزیع مبلمان اداری می باشد.

  • تیم تولید مبلمان اداری : در بخش تولید که شامل کارگاه های تولیدی پویاچوب می باشد، محصولات و سفارشات انواع مبلمان اداری پذیرفته شده و مراحل آماده سازی آن با توجه به حجم سفارش و البته زمان اعلام شده توسط مشتری و البته طبق الگوی مورد نظر مشتری انجام می شود.

  • تیم فروش مبلمان اداری : در بخش فروش مبلمان اداری پویاچوب، کارشناسان مجرب و دوره دیده با تخصص طراحی داخلی و مسلط به امور فنی در حوزه مبلمان اداری آماده ارائه راهکار مناسب برای مشتریان جهت سفارش مناسب، به صرفه و البته درست در زمینه انواع مبلمان اداری اعم از خرید یک صندلی اداری ساده تا سفارش یک پکیج کامل برای محیط های اداری، تجاری و بعضا مسکونی به شما عزیزان می باشند.

    * کار شناسان فروش و پشتیبانی مبلمان اداری پویاچوب آماده پاسخگویی ۲۴ ساعته به درخواست های مشتریان می باشند

    راه های تماس با واحد فروش و پشتیبانی محصولات مبلمان اداری پویاچوب سورین را می توانید از بخش تماس با ما مشاهده نمایید.

  • تیم توزیع مبلمان اداری : در بخش توزیع مبلمان اداری پویاچوب، جمعی از رانندگان مجرب و آموزش دیده جهت حمل و نقل سالم و مطمئن مبلمان اداری شما در حجم های مختلف سفارش مبلمان اداری مستقر بوده و آماده سرویس دهی به تمام نقاط کشور عزیزمان هستند. جهت آگاهی از تعرفه های ارسال مبلمان اداری خود به هر نقطه از کشور، می توانید از طریق شماره تماس دفتر توزیع شرکتدر بخش تماس با ما استفاده نمایید

تولید مبلمان اداری

تضمین کیفیت محصولات مبلمان اداری پویاچوب سورین

ما همواره آماده هستیم تا ضمن ارائه تضمین کیفیت خدمات و محصولات خود، حتی پس از تحویل محصولات مبلمان اداری نیز کیفیت محصول و کارکرد آن را بسته به نوع محصول ضمانت کنیم. تجربه ما نشان داده است که خوشبختانه اولین سفارش هر مشتری برای خرید محصولات مبلمان اداری پویاچوب سورین، آخرین سفارش او نبوده و ما مفتخریم که همواره مشتریان خود را از کانال مشتریان پیشین خود کسب کرده ایم و صد البته قدر این اعتماد را دانسته و همواره آن را ارج می نهیم.

مراحل سفارش محصولات مبلمان اداری

شما می توانید از دو روش محصولات مبلمان اداری خود را سفارش دهید :

  • سفارش مبلمان اداری از طریق سایت : در این صورت شما می توانید از بخش محصولات مبلمان اداری ، محصولات ما را مشاهده نموده و محصولات مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در صورتی که محصولی فاقد قیمت درج شده بود، می توانید از طریق شماره ۰۲۱-۶۶۷۴۶۵۶۷ قیمت محصول مورد نظر خود را استعلام نمایید.
  • سفارش از طریق تماس با واحد فروش : در این صورت شما می توانید از طریق شماره تماس ۰۲۱-۶۶۷۴۶۵۶۷ مربوط به بخش فروش مبلمان اداری پویاچوب در ساعات کاری و از شماره تماس ۰۹۱۲۸۷۸۰۱۸۰ در ساعات غیر کاری و روزهای تعطیل اقدام به تماس با بخش فروش مبلمان اداری پویاچوب نموده و سفارش خرید مبلمان اداری خود را بدهید.

از فروشگاه ما دیدن کنید

تهران

تهران، خیابان حافظ، خیابان سخایی، مجتمع لباف، فروشگاه پویا چوب سورین

آنلاین از ما مشاوره رایگان بگیرید.

cyber heist