پارتیشن تک جداره یکی از انواع پارتیشن است که بیشتر به خاطر نور پذیری و وزن سبکی که دارد مورد استفاده قرار می‎گیرد. برای دفاتر کاری و محیط‎های اداری، مراکز خرید و فروشگاه‌ها، نمازخانه‎ ها و مساجد و… و به صورت کلی برای تقسیم ‌بندی فضاهای داخلی این نوع پارتیشن گزینه مناسبی است و هزینه را به حداقل می‌رساند. در ادامه به بررسی مزایا، کاربرد و ویژگی‎های پارتیشن‌های اداری خواهیم پرداخت.

پارتیشن تک جداره چیست؟

خرید پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن تک جداره یکی از انواع پارتیشن‌های شیشه‎ای است. امروزه در طراحی داخلی استفاده از این نوع پارتیشن بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفته است. تک جداره بودن شیشه باعث می‌شود که شما با وزن سبک و ظریفی روبرو شوید و مهم‌تر از همه از انواع شیشه سکوریت، مات و… می‌توان برای ساخت این پارتیشن در فضاهای مختلف اداری، مسکونی، تجاری و… استفاده کنید. به دلیل اینکه در ابعاد و طرح‌های مختلفی پارتیشن‌های تک جداره تولید می‎شوند، استفاده و خرید آن‌ها با استقبال خوبی روبرو شده است. برای طراحی داخلی مدرن و روشن، پارتیشن‌های تک جداره بهترین انتخابی هستند که می‌توان بیان کرد.

چهت خرید پارتیشن اداری با بالاترین کیفیت با تیم پویا چوب در ارتباط باشید.

ویژگی های پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره به خاطر ویژگی‌هایی که دارد امروزه اینچنین مورد کاربرد قرار گرفته است. اولین ویژگی که دارد شفافیت و نور پذیری است. به خاطر داشتن یک لایه شیشه شما می‌توانید نور را به داخل فضای داخلی خود انتقال دهید. اینگونه فضا روشن‌تر و شفاف‌تر خواهد شد.

ویژگی کلیدی دیگر انعطاف‌پذیری بالایی است که می‌توان نام برد. شما در طرح‌های مختلف می‌توانید این نوع پارتیشن را سفارش دهید و در مورد سازگاری آن با فضای مورد نیاز خود هیچگونه دغدغه‌ای نداشته باشید. ظاهر پارتیشن شیشه‎ای تک جداره کاملاً ساده و البته مدرن است. بدین ترتیب، زیبایی فضا به بهترین شکل ممکن حفظ خواهد شد.

خرید پارتیشن چوبی اداری با مرغوب ترین کیفیت: خرید پارتیشن چوبی اداری

به خاطر وجود تنها یک لایه شیشه شما می‌توانید پارتیشن را به سادگی نصب کنید و سپس نسبت به جابجایی آن هم بدون مشکل اقدام کنید. کارایی در فضاهای مختلف اداری، تجاری و مسکونی باعث استفاده بالای پارتیشن‌های تک جداره شیشه‎ای شده است.

 

مزایای پارتیشن تک جداره

خرید پارتیشن اداری چوبی

توجه داشته باشید که برای خرید و استفاده پارتیشن تک جداره مزایای آن را نباید نادیده بگیرید. اینگونه می‌توانید نسبت به ارزش واقعی این نوع پارتیشن پی ببرید. با شناخت مزایای این پارتیشن در کمترین زمان ممکن می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. این مزایا به شما کمک می‌کنند تا بتوانید نسبت به ایمنی و امنیت پارتیشن مطمئن باشید و به راحتی آن را نصب و مورد استفاده قرار دهید. جهت خرید پارتیشن شیشه ای اداری با کارشناسان مجرب پویا چوب در ارتیاط باشید. از جمله مزایای مهم پارتیشن‌های تک جداره شامل:

  • قیمت مناسب
  • نصب آسان
  • وزن سبک و ظریف
  • عمر مفید و مناسب
  • متنوع در طرح
  • انعطاف پذیری در طراحی
  • ایجاد فضایی باز و روشن

کاربرد پارتیشن تک جداره

از پارتیشن تک جداره برای جداسازی فضاهای باز می‌توان استفاده کرد. این فضا می‌تواند محل کار، پذیرایی و… باشد که از یکدیگر تفکیک می‎شوند که البته صورت مثال عنوان کردیم. برای ایجاد اتاق‌های کاری هم پارتیشن‎های تک جداره شیشه‌ای بهترین گزینه هستند. اینچنین کارمندان با  تمرکز بیشتری به کار و فعالیت خود می‎پردازند. برای اتاق‎هایی که به نور طبیعی نیاز دارند، استفاده از این مدل پارتیشن ضرورت دارد مانند محیط‌های طبیعی یا اتاق‌های مطالعه.

خرید پارتیشن اداری

شیشه مات پارتیشن‌های تک جداره می‌تواند حریم خصوصی فضا را افزایش دهد و به همین دلیل به عنوان مثال برای طبقات بانک‎ها بهترین گزینه است. به عنوان عنصر دکوری هم روی این پارتیشن می‌توان حساب کرد. اینگونه زیبایی فضا هم چندین برابر می‌شود و در رستوران‌ها، کافی شاپ‎ها هم این مدل پارتیشن می‌تواند محیطی مدرن و جذاب را به وجود آورد.

سخن پایانی

در مورد ویژگی، مزایا و موارد استفاده از پارتیشن تک جداره با شما صحبت کردیم. این نوع پارتیشن برای براورد هزینه پایین در تقسیم‌بندی و تفکیک فضا بهترین گزینه است. همان‌طور که گفته شد به خاطر قابلیت نورپذیری برای فضاهایی که به نور طبیعی نیاز دارند، یک انتخاب هوشمندانه است. شما میتوانید برای خرید پارتیشن مورد نطر خود با تیم پوریا چوب سورین در ارتباط باشیدو همچنین قابلیت جابجایی آسان و وزن سبک پارتیشن‎های تک جداره باعث شده است که برای تفکیک فضا خصوصاً فضاهای خانگی و اداری بهترین انتخاب باشد.

مقالات مرتبط: