در محیط‌ های کاری تجهیزات مختلف و متنوعی وجود دارند که یکی از مهم‌ترین آنها صندلی اداری است. از آنجایی که کارمندان زمان زیادی را در اداره و روی  صندلی‌ اداری می‌گدرانند، باید یک صندلی کارمندی استاندارد برای آنها انتخاب شود. اگر قصد خرید صندلی اداری را داشته باشید،باید به نکات مختلفی توجه کنید تا بتوانید از یک محصول با کیفیت برخوردار شده و سلامت خود و کارمندان را حفظ کنید. برای شناخت چند راهکار مناسب در انتخاب صندلی اداری با پویا چوب سورین همراه شوید.

ارتفاع صندلی باید قابل تنظیم باشد

انتخاب صندلی اداری مناسب

یکی از نکات بسیار مهم در هنگام خرید صندلی اداری داشتن قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی است‌ اگر صندلی اداری بیش از حد بلند باشد کارمند نمی‌تواند به راحتی روی آن و در پشت میز اداری بنشیند و وضعیت بدن آن نامناسب می‌شود. صندلی‌های کوتاه هم باعث می‌شوند که زانوی کارمند بالاتر از نشیمنگاه او قرار گرفته و فشار زیادی روی کمر آن وارد شود. زمانی که یک صندلی اداری قابلیت تنظیم ارتفاع را داشته باشد هر شخص با توجه به قد خود می‌تواند صندلی را تنظیم کرده و به راحتی از آن استفاده کند. حتماً در هنگام خرید صندلی اداری به این نکته توجه داشته باشید تا بتوانید صندلی را در ارتفاعات گوناگون تنظیم کنید.

داشتن کنترل شیب راهکاری مهم در انتخاب صندلی اداری

یکی از راهکارهای مهم در انتخاب صندلی اداری توجه به داشتن کنترل شیب صندلی است. اگر نمی‌دانید کدام صندلی اداری برای شما مناسب‌تر است ما به شما کمک می‌کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید. امروزه یکی از قابلیت‌هایی که به صندلی‌های اداری اضافه شده داشتن کنترل شیب آنها است. اگر امکان زاویه دادن به پشتی صندلی اداری وجود داشته باشد کارمند به راحتی می‌تواند از این قابلیت استفاده کند تا از ستون فقرات خود محافظت کند.

این قابلیت اهمیت بسیار زیادی برای سلامت کارمندان دارد تا بتواند با تغییر زاویه پشتی صندلی از آن به راحتی استفاده کند و در طولانی مدت دچار مشکل نشود. اگر یک کارمند بتواند در زمان خستگی به راحتی به صندلی خود تکیه دهد ستون فقرات آن در حالت استاندارد قرار می‌گیرد و در طولانی مدت دچار مشکل نمی‌شود.

شما می‌توانید برای خرید انواع میز مدیریت از لینک رو به رو اقدام نمایید: میز مدیریتی

ابعاد صندلی مناسب اداری

ابعاد مناسب صندلی اداری

در هنگام خرید صندلی اداری باید ابعاد صندلی مناسب را برای خودتان انتخاب کنید. یک صندلی اداری باید مطابق با سایز بدن فرد باشد تا به راحتی بتواند از صندلی استفاده کند. اگر صندلی باریک باشد تحت فشار قرار می‌گیرید و اگر صندلی اداری خیلی بزرگ باشد نیز باعث می‌شود شما به جلو قوز کرده و دچار مشکلات سلامتی شوید. حتماً در انتخاب صندلی اداری دقت داشته باشید که سایز مناسب خود را انتخاب کرده و از خرید سایزهای کوچک یا بزرگ پرهیز کنید.

استاندارد بودن دسته‌های صندلی

دسته‌های صندلی اداری باید به صورت استاندارد باشند تا از گردن و شانه‌های کارمند محافظت کنند. دسته‌های یک صندلی اگر قابلیت تنظیم داشته باشند به راحتی می‌توانید آنها را در یک ارتفاع مناسب تنظیم کرده تا دست‌های شما روی آنها قرار گرفته و دچار آسیب نشوید. از آنجایی که تولید صندلی‌ها با تنوع بسیار بالایی انجام می‌شود باید در هنگام خرید صندلی اداری خود به نکات مختلفی توجه داشته باشید تا از استاندارد بودن تمامی قسمت‌های صندلی به خصوص دسته‌های آن مطمئن شوید.

اگر دسته‌ها بالا قرار گیرند باعث کشیده شدن ماهیچه‌های شانه و درد شدید دست‌ها می‌شوند. دسته‌های یک صندلی باید به صورتی قرار گیرند که فرد بتواند دست‌های خود را بدون هیچگونه فشاری روی آنها قرار دهد.

مهمترین راهکار خرید صندلی اداری

مهمترین راهکار خرید صندلی اداره مناسب برای شما انتخاب یک مجموعه معتبر و مناسب برای خرید است. در صورتی که یک فروشگاه با تجربه را برای این کار انتخاب کنید، می‌توانید از کیفیت صندلی مطمئن باشید و از قابلیت‌های بیشتری برخوردار شوید. صندلی‌های اداری توسط مجموعه‌های زیادی تولید و به فروش می‌رسند. در صورتی که شما یک مجموعه نامناسب را برای خود انتخاب کنید، نمی‌توانید از کیفیت محصول برخوردار شده و یک صندلی غیر استاندارد در اختیار شما قرار می‌گیرد. برای در اختیار داشتن یک صندلی اداری مناسب کافی از فروشگاه خود را با دقت بسیار بالایی انتخاب کنید تا محصول را با کیفیت بالا و به صورت استاندارد و با قابلیت‌های بیشتر خریداری کنید.

خرید صندلی اداری را به صورت غیرحضوری

خرید صندلی کارمندی

اگر خرید صندلی اداری را به صورت غیر حضوری انجام دهید به راحتی می‌توانید از میان محصولات مختلف یکی از بهترین نمونه‌ها را برای خودتان انتخاب کنید. زمانی که شما به صورت حضوری به یک فروشگاه مراجعه می‌کنید امکان مقایسه چند صندلی محدود برایتان وجود دارد و نمی‌توانید بیشتر از چند سوال از فروشنده بپرسید. فضای فروش غیرحضوری این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی جزئیات محصولات را مطالعه کرده و از میان چندین محصول متنوع بهترین آنها را برای خودتان انتخاب کنید.

 اگر شما یک فروشگاه معتبر را برای خرید خود انجام دهید که جزئیات صندلی‌های اداری را به طور کامل در سایت خود قرار داده باشد دیگر هیچ محدودیتی در خرید خود نخواهید داشت. بهترین خرید صندلی اداری زمانی انجام می‌شود که شما با شناخت کامل صندلی این کار را انجام دهید.

چرا صندلی اداری باید کیفیت بالایی داشته باشد؟

یک صندلی اداری باید با دقت بسیار بالایی انتخاب شود؛ زیرا تاثیر زیادی در سلامت کارمندان می‌گذرد. از آنجایی که کارمندان در طولانی مدت از صندلی اداری استفاده می‌کنند باید محصولی در اختیار آنها باشد که تاثیر منفی روی سلامت آنها نگذارد. استفاده از صندلی‌های کارمندی غیر استاندارد و قدیمی باعث می‌شود که آسیب بسیار جدی به ستون فقرات و دیگر قسمت‌های بدن انسان وارد شود. از دلایل دیگر انتخاب یک صندلی اداری مناسب می‌توان به عدم خستگی بیش از حد کارمندان نیز اشاره کرد. اگر کارمند در فضای اداره در آسایش و راحتی باشد بهتر می‌تواند فعالیت‌های خود را انجام داده و کارها بهتر انجام می‌شوند.

شما میتوانید برای خرید صندلی کنفرانس ارزان از لینک رو به رو اقدام نمایید: خرید صندلی کنفرانس ارزان

سخن پایانی

همانطور که برای شما توضیح دادیم برای خرید صندلی اداری باید به نکات مختلفی توجه داشته باشید تا این محصول به صورت استاندارد و با کیفیت بالا به دست شما برسد. یک صندلی اداری باید قابلیت تنظیم ارتفاع و شیب پشتی خود را داشته باشد تا کارمند در طولانی مدت بتواند از سلامت خود محافظت کند. پویا چوب سورین محصولات بسیار با کیفیت و متنوعی را تولید و در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. به راحتی از طریق  سایت پویا چوب سورین می‌توانید یک صندلی اداری مناسب را با توجه به نیازی که دارید برای خودتان انتخاب کنید.

مقالات مرتبط پویا چوب سورین :

نکات مهم در انتخاب صندلی اداری

تاثیر صندلی اداری بر سلامتی

نکات خرید یک صندلی اداری خوب