پویا چوب سورین

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی اداری در شرکت‌ها و محیط‌های اداری برای ایجاد یک محیط خصوصی کاربرد دارند. به‌ طور کلی پارتیشن به‌ معنای جداسازی و تقسیم‌بندی است که می‌توان به وسیله آن از فضا استفاده بهینه داشت. اگر قصد خرید پارتیشن آلومینیومی اداری دارید در ادامه همراه ما باشید.

پارتیشن آلومینیومی

 پارتیشن اداری آلومینیومی چیست؟

با توجه به آن‌ چه گفته شد با هزینه‌ای بسیار پایین می‌توان محیط اداری خود را تقسیم‌بندی کرد و برای هر کارمند محیط خصوصی به وجود آورد. برای ساخت پارتیشن‌های اداری از متریالی همچون چوب، شیشه و آلومینیوم استفاده می‌شود. مدیران بسته به سلیقه و دکوراسیون دفتر کار خود می‌توانندیکی از این پارتیشن‌های اداری را انتخاب کنند. حتی در برخی از منازل مسکونی که فضا برای جداسازی اتاق‌ها با دیوار وجود ندارد، می‌توان از پارتیشن‌ها به‌ منظور جداسازی بخش‌های مختلف خانه استفاده کرد.

 پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن‌های آلومینیومی به‌ صورت تک‌ جداره و دو جداره طراحی می‌شوند. پارتیشن‌های تک جداره به صورت ایستاده و قاب‌هاییک تکه طراحی خواهند شد. وزن این نوع پارتیشن‌ها بسیار کم است؛ بنابراین جابجایی آن‌ها به‌ راحتی انجام می‌شود. از نظر ظاهری پارتیشن‌های یک جداره بسیار ساده هستند و تنوع بسیار کمی در مقایسه پارتیشن‌های دو جداره دارند. برای ایجاد مقاومت در پارتیشن‌های دو جداره نیاز به وجود ستون نیست؛ زیرا به اندازه‌ کافی خودشان استحکام دارند.

به‌ طور کلی پارتیشن‌های اداری دو جداره در مقایسه با پارتیشن‌های تک جداره قیمت بیشتری دارند ولی در عوض تنوع زیادی در مدل‌ هستند. لازم به ذکر است که از پارتیشن‌های دو جداره به‌ عنوان عایق صوتی نیز استفاده می‌شود. پارتیشن دو جداره آلومینیومی را می‌توان با شیشه‌های شفاف یا مات تولید کرد که بستگی به سلیقه مشتری دارد. مدیران محترم باید از میان رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی که برای پارتیشن‌های دو جداره آلومینیوم در نظر گرفته شده‌ است، مناسب‌ترین آن‌ها را انتخاب کنند.

دکور پارتیشنی

 قیمت پارتیشن آلومینیومی اداری

عوامل متعددی از جمله برند و کارخانه سازنده، کیفیت ساخت، نوسانات ارز، مدل، سایز و غیره در تعیین قیمت پارتیشن آلومینیومی اداری نقش دارند. به‌ همین خاطر نمی‌توان یک قیمت واحد برای همه آن‌ها اعلام کرد. لازم به ذکر است پیش‌ از خرید باید ابعاد و اندازه موردنظر خود را به‌ طور دقیق در اختیار کارشناسان فروش پویا چوب سورین قرار دهید تا بتوانند شما را راهنمایی کنند و قیمت روز محصول را اعلام نمایند.

 خرید پارتیشن آلومینیومی اداری

مجموعه پویا چوب سورین با سال‌ها سابقه در زمینه تولید و عرضه محصولات اداری توانسته است با فراهم کردن امکان خرید غیر حضوری و به‌ صورت آنلاین رضایت مشتریان خود را جلب نماید. شما می‌توانید برای خرید پارتیشن آلومینیومی اداری با قیمت مناسب و کیفیت بالا به‌ صورت اینترنتی از طریق همین سایت اقدام نمایید. لازم به ذکر است پس‌ از طی کردن مراحل خرید، محصول موردنظر در محل به شما تحویل داده می‌شود.

اگر برای خرید پارتیشن آلومینیومی اداری نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه پویا چوب سورین در ارتباط باشید تا شما را برای خرید مطمئن راهنمایی کنند.

آنلاین از ما مشاوره رایگان بگیرید.

cyber heist